Напрямки
діяльності компанії:
вирощування,
зберігання та доробка
зернових

Вирощування зернових

Компанія Курс-Агро, яка є частиною Групи компаній Прилуцька Аграрна Компанія, спеціалізується на вирощуванні, обробці та зберіганні зернових культур. Щорічний експорт становить 25 000 тонн зернових і 5000 тонн олійних культур. В основі робочих процесів компанії - величезна любов та повага до рідної землі. Розвиток рослинної галузі, на якій тримається економіка країни, - ключовий пріоритет діяльності Курс-Агро.

Компанія постійно інвестує у передову техніку, чим покращує вітчизняне сільськогосподарське виробництво. Висока орендна ставка та безкомпромісна підтримка соціальної інфраструктури дозволяє постійно розширювати земельний банк Курс-Агро за рахунок довіри пайовиків.

Зберігання та доробка зернових

Елеваторний комплекс Прилуцької Аграрної Компанії складається з елеватора та складів підлогового зберігання. Компанія використовує виключно власні зерносховища, розташовані поблизу районів її виробничої діяльності. Наразі потужності елеваторного комплексу на 100% задовольняють потребу у зберіганні власної продукції та мають достатній потенціал для зростання обсягів продукції в короткостроковій перспективі.

Наявність власного елеваторного комплексу дозволяє Прилуцькій Аграрній Компанії продавати свою сільськогосподарську продукцію протягом усього року, значно зменшує негативний вплив на ціни під час і після збирання врожаю, та мінімізує можливі ризики, пов’язані з його фізичною втратою.

Прилуцька Аграрна Компанія готова надавати послуги зі зберігання сільськогосподарської продукції третім особам. Компанія системно нарощує виробничі потужності та регулярно модернізує наявне обладнання.

Прилуцька Аграрна Компанія цінує та підтримує пошук, вивчення і впровадження нових технологій, заснованих на передових практиках та власних інноваційних розробках.

Виберіть послугу